دسته‌بندی نشده

بهترین فیوز ها در ایران

فیوز مینیاتوری در واقع نوعی کلید محافظ است. به عبارت دیگر فیوز مینیاتوری در انتهای مدار الکتریکی بسته می‌شود تا در هنگام وقوع اتصال کوتاه و یا وجود اضافه بار در مدار جریان را قطع نماید.

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام لایت هوم، فیوز مینیاتوری با این سازکار و با قطع جریان در مواقع لزوم به شکل خودکار مانع از آسیب رسیدن به لوازم برقی و مدار خواهد شد.

با این وصف پر واضح است که کیفیت یک فیوز مینیاتوری تا چه حد می‌تواند برای هر مدار الکتریکی با اهمیت باشد.

 

اکنون در ایران انواع فیوزهای مینیاتوری در کیفیت‌های مختلف تولید و عرضه می‌شود. برندهای گوناگونی از این محصول در بازار فعلی وجود دارد که در انواع فروشگاه های اینترنتی و فیزیکی به فروش می‌رسد. در این مقاله ابتدا به بررسی چند برند معتبر تولیدکننده انواع فیوز مینیاتوری می‌پردازیم و سپس فروشگاه معتبری را برای خرید بهترین مارک‌های فیوز مینیاتوری به کاربران معرفی خواهیم کرد.

شرکت لگراند فرانسه از معتبرترین شرکت‌های تولید کننده محصولات الکتریکی مانند انواع کلید و پریز، انواع تجهیزات هوشمند ساختمانی و غیره است. اکنون دیگر لگراند در ایران برندی شناخته شده است. از این رو انواع فیوز مینیاتوری لگراند نیز از جمله محصولات پر فروش این برند به شمار می‌رود که از کیفیت مطلوبی نیز برخوردار است. فیوز مینیاتوری لگراند از نظر کیفی دارای استاندارد جهانی است و بنابراین می تواند به عنوان یکی بهترین فیوزهای مینیاتوری موجود در بازار ایران به شمار رود. به عبارت دیگر با خرید فیوز مینیاتوری لگراند خیالی آسوده از عدم آسیب رسیدن به وسایل برقی خود خواهید داشت.

فیوز مینیاتوری اشنایدر

شرکت اشنایدر نیز یک شرکت فرانسوی معتبر و با سابقه در زمینه تولید انواع محصولات الکتریکی است. اشنایدر سالهاست در مسیر تولید انواع تجهیزات هوشمند، تجهیزات الکترونیکی و تجهیزات حفاظتی گام بر می دارد. امروزه محصولات شرکت اشنایدر از سطح کیفی بسیار بالایی برخوردار هستند.

انواع فیوز مینیاتوری اشنایدر نیز از جمله محصولات با کیفیت این برند است که با استاندارد بسیار بالا تولید و در بازار داخلی عرضه می گردد. فیوز مینیاتوری اشنایدر دارای جریان نامی از ۶ تا ۳۶ آمپر است و قدرت قطع آمپر در این محصولات از ۶ کیلو آمپر شروع می شود. از طرف دیگر نصب ریلی و ساده فیوز مینیاتوری اشنایدر نیز از دیگر ویژگی های محصولات این برند معتبر به شمار می‌رود. فیوزهای مینیاتوری اشنایدر امروزه از پرفروش‌ترین انواع کلیدهای حفاظتی در بازار به شمار می‌روند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *